Najnowsze wpisy, strona 9


"Tu i teraz" Aneta Grabowska
Autor: ilona_czyta
27 marca 2019, 18:49

Tu i teraz” to książka, którą czytałam z zapartym tchem. Spędziłam z nią niezapomniane chwile. Jest to powieść pełna ciepła i miłości. 

Opowiada o młodej kobiecie Mai, która straciła pamięć. Pomaga jej nieznajomy, którego spotyka w Bieszczadach. Łukasz zabiera ją do domu, do babci z którą mieszka. Postanowił pomóc choć sam nie miał lekko w życiu. Zrodziła się miedzy nimi miłość.Ale co się stanie jak Maja odzyska pamięć?  Los bywa przewrotny. Przeszłość ma swoje prawa. Trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów. Co postanowi dziewczyna? Co ją czeka w dawnym domu?

Koniecznie się tego dowiecie. Urzekła mnie ta ciepła atmosfera w niej opisana. Polecam każdemu z całego serca. Książka  o miłości, która przetrwa naprawdę wiele.  Koniecznie przeczytajcie.

Tytuł: Tu i teraz 

Autorka: Aneta Grabowska 

Liczba stron: 216 

Wydawnictwo: WASPOS

"Jego doskonała dziewczyna" Karen...
Autor: ilona_czyta
25 marca 2019, 18:54

   Jego doskonała dziewczyna to książka o obsesyjnej miłości do tego jedynego. Julietta przeżyła tragedię kiedy z jej winy umarł jej mały braciszek. Matka stała się alkoholiczką, ojciec odszedł do innej kobiety. Ale Julietta ma plan doskonały. Realizuje go krok po kroku. Nie patrząc na konsekwencje. Chce aby ukochany był tylko z nią. Widzi szczęśliwą rodzinę i dzieci.

Czy obsesja to to samo co miłość?
Czy ta druga osoba czuje to co my?
Czy portale społecznościowe to dobra metoda do śledzenia Nate?

Thiller wart swojej nazwy. Obsesja, prześladowanie, romans i morderstwo.
To tylko początek.
Czy Julietta dopnie swego celu? Co z Nate?

Czyta się bez tchu. Lektura pochłania bez reszty.
Polecam :)

"Nie wyobrażasz sobie, do czego posunie się dziewczyna, by odzyskać swojego chłopaka"

 

                                                                                                   Tytuł " Jego doskonała dziewczyna" 

                                                                                                                                          Wydawnictwo: Amber  

Autorka: Karen Hamilton 

Ocena : 4/5 

It Ends with us
Autor: ilona_czyta
04 marca 2019, 22:19

Bardzo przyjemnie i szybko czytam jej historię. Potrafi wciągnąć czytelnika w rewelacyjną lekturę.
It Ends with us opowiada o pewnej dziewczynie, która traci ojca i stara się z tym żyć. Przeprowadza się do Bostonu. Tam poznaje przystojnego Ryle, studenta neurochirurgii. Czy ich serca się połączą? Przekonacie się czytając.
Ta książka mną wstrząsnęła, ponieważ problem, który w niej występuje to przemoc. Jeśli teraz lub kiedyś przytrafi wam się, nie wahajcie się tylko zgłaszajcie przemoc Nie bądźcie obojętni na słowa męża/chłopaka "to już ostatni raz, więcej nie będę". Po prostu odejdźcie od niego. Tacy faceci nie są warci waszej miłości. 
Gorąco polecam 
Zakończenie na jakie czekałam. Niesamowite!
Wiecie że Collen Hoover również miała przemoc w swoim domu?

Hopeless
Autor: ilona_czyta
04 marca 2019, 22:16

Kolejna powieść Collen Hoover. Wszystkie jej książki jakie do tej pory przeczytałam są bardzo wciągające od pierwszych stron. Nie można się od nich oderwać. Każda z nich przedstawia inny problem. Hopeless opowiada historię dziewczyny Sky, która została adoptowana. Nie chodziła do szkoły, uczyła się w domu przez dłuższy czas. Gdy jej koleżanka wyjechała, zaczęła uczęszczać do szkoły. Pewnego dnia poznaje Deana Holdera. Zakochuje się w nim. Jest strasznie tajemniczy, coś przed nią ukrywa. 

Czy przeszłość zniszczy ich związek? 

Kim jest Hope tajemnicza dziewczyna? 

Czym są wszystkie kłamstwa? 

Pierwszy raz spotkałam się z osobą, która wychowywała się bez telewizora i telefonu. Z drugiej strony po przeczytaniu rozumiem dlaczego. Ja nie mogłabym tak żyć. A wy? 

Koniec jest szokujący i nieprzewidywalny musicie przeczytac!!

Naucz sie beze mnie żyć
Autor: ilona_czyta
20 lutego 2019, 22:24

Książka "Naucz się beze mnie żyć" Angeliki Ślusarczyk jest ciekawa i wciągająca. Niektóre sytuacje w niej są zabawne, ale czasem również smutne.
Poznajemy bohaterkę Wiolę, która nie może się otrząsnąć po stracie miłości. Nie wie dlaczego odszedł, zapadł się pod ziemię. Prowadzi salon kosmetyczny. Przyjaźni się z Klarą i Karoliną, które ją wspierają. Wiola nie wie czy jeszcze pokocha kogoś tak jak Mateusza. 
Dawno nie czytałam książki napisanej przez polkę. Jakoś nie przepadam za rodzimymi autorkami, ale tą książkę czytałam z uśmiechem na ustach. Autorka ma 21 lat, jak na osobę tak młodą potrafiła genialnie napisać swoją opowieść. To jej pierwszy debiut. Niesamowite jest to że ta książka jest taka życiowa i historia głównej bohaterki wciąga. Czyta się bez tchu. Pisarka porusza także problem anoreksji i kłopotów z nią związanych. 
Książka naprawdę godna polecenia. Koniecznie przeczytajcie.