Archiwum 04 marca 2019


It Ends with us
Autor: ilona_czyta
04 marca 2019, 22:19

Bardzo przyjemnie i szybko czytam jej historię. Potrafi wciągnąć czytelnika w rewelacyjną lekturę.
It Ends with us opowiada o pewnej dziewczynie, która traci ojca i stara się z tym żyć. Przeprowadza się do Bostonu. Tam poznaje przystojnego Ryle, studenta neurochirurgii. Czy ich serca się połączą? Przekonacie się czytając.
Ta książka mną wstrząsnęła, ponieważ problem, który w niej występuje to przemoc. Jeśli teraz lub kiedyś przytrafi wam się, nie wahajcie się tylko zgłaszajcie przemoc Nie bądźcie obojętni na słowa męża/chłopaka "to już ostatni raz, więcej nie będę". Po prostu odejdźcie od niego. Tacy faceci nie są warci waszej miłości. 
Gorąco polecam 
Zakończenie na jakie czekałam. Niesamowite!
Wiecie że Collen Hoover również miała przemoc w swoim domu?

Hopeless
Autor: ilona_czyta
04 marca 2019, 22:16

Kolejna powieść Collen Hoover. Wszystkie jej książki jakie do tej pory przeczytałam są bardzo wciągające od pierwszych stron. Nie można się od nich oderwać. Każda z nich przedstawia inny problem. Hopeless opowiada historię dziewczyny Sky, która została adoptowana. Nie chodziła do szkoły, uczyła się w domu przez dłuższy czas. Gdy jej koleżanka wyjechała, zaczęła uczęszczać do szkoły. Pewnego dnia poznaje Deana Holdera. Zakochuje się w nim. Jest strasznie tajemniczy, coś przed nią ukrywa. 

Czy przeszłość zniszczy ich związek? 

Kim jest Hope tajemnicza dziewczyna? 

Czym są wszystkie kłamstwa? 

Pierwszy raz spotkałam się z osobą, która wychowywała się bez telewizora i telefonu. Z drugiej strony po przeczytaniu rozumiem dlaczego. Ja nie mogłabym tak żyć. A wy? 

Koniec jest szokujący i nieprzewidywalny musicie przeczytac!!