"Zapach grzechu", Nana Bekher


Autor: ilona_czyta
20 kwietnia 2020, 20:45

„Zapach grzechu” Nany Bekher to powieść obyczajowa z domieszką erotyzmu. Ana to szczęśliwa mężatka, ma wszystko kochanego męża, synka, piękny dom, nic jej nie brakuje do szczęścia. Aż któregoś dnia bańka pryska. Własny mąż sprzedaje ją gangsterowi. Nie wie gdzie jest jej dziecko. Ma służyć jako zabawka do spełniania erotycznych pragnień u mafioza. 

Co czeka Ane? Czy uwolni się z łap gangstera? Czy tajemnica dotycząca kobiety ujrzy światło dzienne? Czy przetrwa i zaufa?

 

 

 

 

Powieść bardzo wciągająca. Odważne i namiętne sceny erotyczne przyciągną każdego czytelnika. Czytało mi się znakomicie, urzekła mnie ta opowieść. Niby książka gangsterskie z morderstwami w tle, ale historia taka ciepła i przyjemna w odbiorze. Bardzo spodobał mi się Miguel, niby wielki zabijaka, a w sercu kochany i namiętny facet. Zapach grzechu pokazuje nam, co odpowiednia kobieta może zrobić z facetem. Jak pod jej wpływem się zmienia i ulega jej czarowi. Los rzuca im ciągle kłody pod nogi, ale jak się ma u swego boku kochaną osobę, to można przetrwać największą burzę. Powieść pełna pożądania w czystej postaci. Nie unikniemy scen brutalnych, a jednocześnie scen pełnych miłości. Książka bardzo odważna i pasjonująca. Bardzo mi się podobała ta pozycja, czytałam już inna książkę tej autorki „Nieznośny milioner” była równie dobra. Okładka przyciąga wzrok i zachęca do czytania. Duży druk, dlatego czyta się bardzo szybko. Z każdą przewracaną stroną byłam coraz bardziej zaintrygowana tą historią. Zakończenie niesamowite, i niestety, ale przewidywalne. Polecam każdemu kto lubi gorące sceny łóżkowe, klimat mafijny, porachunki, dobre serce  i miłość oraz tajemnice skrywane w tle. Przeczytajcie koniecznie. Polecam.

 

 

Autor: Nana Bekher

Tytuł: Zapach grzechu 

Ocena: 5/5 

Wydawnictwo: Lucky 

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz