"My dilemma is you 2" Cristina...


Autor: ilona_czyta
19 lutego 2020, 22:59

„My dilemma is you 2 „ Cristiny Chiperi to  drugi tom bestsellerowej trylogii, którą miałam okazję poznać. Kontynuacja losów Cristiny i jej paczki. 

Związek Camerona i Cris ma się ku lepszemu, kłócą się i godzą, tak jak to bywa u innych par. Czy przeszłość da o sobie znać i skomplikuje bardziej życie dziewczyny? Kim jest Carly i jakie tajemnice są z nią powiązane?

 

 

 

Dla przypomnienia już miałam okazję poznać młodziutką autorkę tej powieści w pierwszym tomie tej trylogii, która mi się podobała. Drugi tom opowiada również o problemach i rozterkach dziewczyny i jej znajomych. Akcja bardziej nabiera tempa, jest więcej niewiadomych. Ciągle dowiadujemy się czegoś nowego o bohaterach. Tak szczerze, to nie wiadomo kto z nich jest przyjacielem, a kto wrogiem, i kto mówi prawdę. Książka jest fikcją literacką, historia wciąga z każdą przewracaną stroną. Dużo jest dialogów, dzięki którym powieść się pochłania. Muszę przyznać, że na początku nie byłam przekonana, by wrócić do młodzieżówek, ale po przeczytaniu tej pozycji chęć wróciła. Z części na część widzimy jak bohaterowie się zmieniają. Każdy jest inny i to daje tej powieści więcej problemów. Zakończenie bardzo nieprzewidywalne, nigdy bym się nie spodziewała, kto może stać za wypadkiem i śmiercią Carly. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam ostatnią część. Jestem ciekawa, czy akcja potoczy się po mojej myśli. 

Polecam godna przeczytania. Idealna dla młodzieży, ale dorośli również mogą się za nią zabrać. Nie będziecie się nudzić,choć są gusta i guściki. 

Ściskam! :)

 

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz