Marsz w Mrok, Miłosz Fryzeł


Autor: ilona_czyta
19 grudnia 2019, 15:30

„Marsz w mrok” Miłosz Fryzeł to mroczny kryminał z wątkiem psychologicznym. Akcja dzieje się we Wrocławiu. Julia i Daniel prowadzą zagmatwane i powikłane śledztwo. Podejrzany swoimi zeznaniami prowadzi ich na manowce. Pokręcona psychika podejrzanego i zawiłe śledztwo. Para policjantów zmęczona i wypalona ciężką pracą w policji i serią brutalnych zabójstw. Autor przenosi nas do Wrocławia i odkrywa jego ciemne strony. Takie kryminały lubię czytać. Wartka akcja, mroczna i tajemnicza historia w tle. Para stróżów prawa borykająca się z własnymi kłopotami i demonami.

 

 

„Sprawa podpaliła jego duszę i zakończyła karierę, ale ona odnalazła w nim coś innego, poczucie sensu, którego brakowało jej od tak dawna”.

 

Fabuła wciągająca i trzymająca w napięciu do końca. Książka wciąga niesamowicie, intrygowała mnie do ostatniej kartki. Mam nadzieje, że jeszcze spotkam się z bohaterami tej powieści w jej dalszej części. Jak potoczą się ich losy, czy rozwikłają tę mroczną i pokręconą historie. Polecam przeczytajcie.

 

Autor: Miłosz Fryzeł

Wydawnictwo: Bukowy Las

Ocena: 5/5

 

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz